Just Jhoom! – cvičení v bollywoodském stylu

Většina lidí si chce udržet štíhlou a pevnou postavu, získat fyzickou kondici, pobavit se a zbavit se stresu. Málokteré cvičení ale všechny tyto požadavky splňuje. Zvláště tehdy, když k tomu ještě rádi tancujete a svoji oblibu chcete při tréninku uplatnit. Naštěstí ..

Jukari Fit to Fly – fitness metoda s akrobatickými prvky

Chtěli byste začít cvičit a věnovat se nějakému sportu, jenže vás nebaví všední a nezábavné cvičení? V tom případě vyzkoušejte nově rozvíjející fitness metodu Jukari Fit to Fly, která vás skutečně nadchne. Jukari Fit to Fly je zvláštní cvičení, o kterém jste možná ..

Jak vypadat a cítit se mladší podle Ashleigh Hitchcock

Jednou z mých oblíbených her je nechat lidi hádat, kolik mi je. To nikdy nezklame, vždy mi hádají mezi 27 a 31 lety a vždy se mýlí. Když se přiznám, že mi je 37 let, jsem bombardována dotazy, abych se podělila o tajemství svého mladého vzhledu. Nechci utrácet stovky dolarů za ..

Hydrospeeding na ledovci Aletsch ve Švýcarsku

Hydrospeeding je docela pohodový extrémní sport, kde se kloužete na desce dolů po tajícím ledovci. Musíte být opatrní, protože voda, která se řítí dolů, nakonec proudí do hluboké trhliny. Navíc, přes den a nejvíce v poledne, jsou ledovcová jezera, která plní řeku, vystavena ..

Kategorie

Přihlašte se k odběru