Krása krajkových vajíček od Alana W. Rabona

Pokud hledáte inspiraci pro zdobení velikonočních kraslic, nahlédněte také do jedinečného světa krajkové nádhery vyřezávané na skořápkách vyfouknutých vajíček. Vyřezávání vaječných skořápek znali už staří Číňané, teprve dnešní nástroje a technologie ale ..

14 lidí, kteří nás inspirovali v roce 2018

Rok 2018 pomalu končí a tak nám dovolte zmínit se o lidech, kteří v uplynulém roce změnili vlastníma rukama svůj život. Dobré věci se dějí každý den. Lidé se do sebe zamilují, vědci objevují léky na nemoci, cizí lidé si navzájem pomáhají, miliony dolarů jsou darovány ..

Elizabeth Gilbertová: O kreativních umělcích

Pokud se věnujete umění, velmi často se vám může stát, že pocítíte jisté pochybnosti nad tím, co děláte a možná i kdo jste. Dost možná, že řadu pochybností uslyšíte i kolem sebe. O tom, že je to naprosto přirozená součást tvůrčí práce se ve svém videu zamýšlí ..

7 kanceláří jako stvořených ke kreativní tvorbě

Co má splňovat kancelář pro tvůrčí práci? Pro každého je to něco jiného. Někdo řekne "měla by být účelná, jednoduchá, vzdušná, prostorná, technicky zajištěná, světlá, čistá, přehledná, a druhý člověk to zase vidí jinak. Každopádně přináším svůj pohled na ..

Tomáš se stal úspěšným podnikatelem už ve 12 letech

O Tomášovi Vejmolovi mluvila už řada médií. Tomášovi je dvanáct let, žije v obci Mníšek pod Brdy a chtěl nový počítač. Po jedné návštěvě dětského trhu v Mníšku ho napadlo, že by mohl vyrábět sušená jablka (křižaly). Jablka má rád a v té době měli doma velkou ..

Kategorie

Přihlašte se k odběru