Raw food v krabici aneb 2 dny traily, sjezdy = Rychleby !

Pokud máte v plánu někde zůstávat přes noc, chcete jít na nějaký výšlap nebo jet stejně jako já například do Rychleb a pojezdit pořádné traily, tak tady pro vás mám jednoduchou inspiraci, co si vzít v případě, že chcete mít své raw food na pár dní i tam. V případě, ..

Maca Matcha Zelená “káva” co tě vyzuje z bot !

Ale pozor na biologický deficit ! Máte rádi kávu, ale trápí vás, že není raw, róóó, nebo raf? Já jsem vždy kafe miloval, byl jsem schopný vypít minimálně 3-4 šálky denně, ale v době, kdy jsem se začal zajímat o syrovou stravu, tak jsem od pití kávy pomalinku opouštěl. ..

Raw food syrová strava před, během a po tréninku

Sport a fyzická aktivita je nedílnou součástí mého života a v období, kdy jsem přecházel na syrovou stravu jsem nespočet hodin strávil čtením a zjišťováním všech dostupných informací jak v rámci syrové stravy raw food jako takové, tak i co se týče jídelníčku a sportu. V ..

Jak bezpečně přejít na raw food syrovou stravu – 2 Díl

Tak dej si už něco pořádnýho! Aneb co a kolik jíst na raw food? Kde bereš protein? Je to raw food vůbec zdravé? Jíš dost? Tak si už dej něco pořádnýho! Ti co přešli z konvenčního stravování, přestali jíst maso a vydali se na cestu raw food živé stravy se už určitě ..

Jak bezpečně přejít na syrovou stravu – 1 Díl

Klídek, není to žádné drama! Pravidelně dostávám dotazy typu, jak začít s raw food nebo jak bezpečně přejít na raw food syrovou stravu? Rozhodl jsem se proto s vámi podělit o mou představu a názor, který je nejen podložený vlastní dlouhodobou zkušeností, ale i doplněný o ..

Kaki – rychle doplní energii

Kaki ke ovoce pocházející z Asie, a je pro něj mnoho různých názvů jako třeba kakichurma, hurmikaki, japonský persimmon, šaronské ovoce, korejské mango, medové ovoce nebo čínská švestka. Původ: Čína, před 2000 lety Plod má jasně oranžovou barvu a tvarem připomíná rajče. ..

Kategorie

Přihlašte se k odběru